معرفی سید محمدصابر میرکمالی

10 / 10
از 1 کاربر

 

سید محمد صابر میرکمالی

متولد آذر ماه 1365

متاهل دارای یک فرزند

در آذر ماه 1365  در شهر سمنان  در شرایطی چشم به این جهان گشود که پدر خود مرحوم سید محمد صابر در مهر ماه 1365 از دست داده بود. با گذشت این شرایط سخت  ، میرفت  که در فاجعه  حج سال 1366 مادر خود را نیز از دست دهد اما اینبار لطف خدا مانع از این فاجعه گردید.

سید محمد صابر به شدت به تعزیه علاقه  داشت  و به واسطه حضور دایی بزرگوار خود حاج رضی الله آتشی  و همسر خاله اش مرحوم محمد تقی فرج زاده در بین تعزیه خوانان همیشه حضور داشت .تا بلاخره  در پنجم محرم سال 1374  هنگام تقسیم نقش ها ی تعزیه حضرت مسلم (ع)  بخت به او رو کرد  ولی  پس از گرفتن تست بین او و پسر خاله اش  غلامحسین فرجزاده این غلامحسین فرجزاده بود که صدای بهتر و زیباتری داشت تا پس از انتخاب ایشان به عنوان نقش محمد بن هانی سید محمد صابر به شدت اشک ریخت تا کربلایی غلامعلی صدقی به  او بگوید تا با هم در این نقش حاضر گردند.در 6 محرم سال 1374 در تعزیه مسلم ابن عقیل در کنار پسر خاله اش غلام فرج زاده وارد عرصه تعزیه شد. این دو تن سالها در کنار هم تعزیه خواندند تا سرانجام پس از 8 سال مدیریت محترم گروه  به سید محمد صابرمیرکمالی بدلیل نداشتن صدای آوایی لازم برای موافق خوانی   پیشنهاد ورود به عرصه مخالف خوانی را مطرح نمود و اکثریت گروه وخود وی نیز به این امر اتفاق نظر داشتند.تا  8 محرم سال 1382 وارد عرصه مخالف خوانی شد.

در بهمن ماه سال 85 در دانشگاه پیام نور دامغان در رشته علوم کامپیوتر وارد دانشگاه شد.

ایشان در مهر ماه سال 1387 در بیمه ایران -مرکز دامغان وارد عرصه بیمه گری گردید . در سیزده شهریور 1389 نیز به موجب درخواست انتقالی خود  به مدیریت استان ، ارتقا  کاری پیدا نمود و کماکان  نیز در شهر سمنان مشغول به  کار و زندگی میباشد

در سال 1389 شرایط را جهت راه اندازی سایت محیا دید و با استفاده از دانش  خود و هزینه شخصی  سایت تعزیه روستای طاق شهرستان دامغان را راه اندازی نمود.و بلاخره در سال 1395 طراحی سایت را به علت مشغله های زیاد از عهده  خود خارج دید و  این مسئله را به شرکت طراحی سایت طرح و پردازش مبنا واگذار نمود.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :